петок, 21 јуни 2024

Надал го победи Ѓоковиќ

Објавено на

часот

Сподели

Двајцата тенисери покажаа дека уште се најдобрите на светот без разлика на годините, покажувајќи фантастичен тенис, борбеност и подготвеност да се оди до крај.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ