петок, 14 јуни 2024

На Табановце фатен бегалец баран со потерница

Објавено на

часот

Сподели

Лицето ќе биде предадено на казнено поправна установа, соопштија денеска од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ