петок, 21 јуни 2024

На Деве Баир приведена Бугарка, го пречекорила дозволениот престој во земјава

Објавено на

часот

Сподели

Таа била приведена и предадена на полициски службеници од Полициската станица Крива Паланка за понатамошна постапка.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ