четврток, 20 јуни 2024

Моторциклист тешко повреден во сообраќајка

Објавено на

часот

Сподели

Со повреди се здобил мотоциклистот Б.Н. констатирани во Градска општа болница „8-ми Септември“. Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ