понеделник, 24 јуни 2024

Моторциклист тешко повреден во сообраќајка во Скопје

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил Б.Ѓ., констатирани во Градска општа болница „8 Септември”. Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ