петок, 21 јуни 2024

Момче тешко повредено откако се преврте со трактор

Објавено на

часот

Сподели

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот, констатирани во Градска општа болница „Св.Наум Охридски” во Скопје.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ