вторник, 5 март 2024

Момче се обидело да силува малолетно девојче

Објавено на

часот

Сподели

Како што соопшти МВР, лицето било задржано во Полициска станица и по координација со јавен обвинител пров него ќе биде поднесена соодветна пријава. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ