вторник, 16 април 2024

Момче измрзнало до смрт

Објавено на

часот

Сподели

Според полицијата, станува збор за Ивица Стојановски (27).

Телото на момчето го пронашле негови соселани, кои веднаш повикале полиција.

Бил извршен увид на местото и било утврдено дека на телото нема траги на насилство.

Момчето починало од премрзнување.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ