вторник, 18 јуни 2024

Млада скопјанка пронајдена мртва во својот дом

Објавено на

часот

Сподели

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатата било предадено за обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ