понеделник, 20 мај 2024

Маж тепал жена во семејниот дом во скопски Аеродром

Триесет и деветгодишна жена пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на општина Аеродром во Скопје била физички нападната од нејзиниот сопруг Б.А.(38) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно расчистување на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ