понеделник, 15 април 2024

Маж пријавил дека сопругата со која се разведува ги тепала децата

Маж на возраст од 58-години во СВР Скопје вчера пријавил дека на 30.03.2024 околу 17.00 часот неговите малолетни синови физички биле нападнати од нивната мајка Н.А.(44), со која тој е во бракоразводна парница.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ