вторник, 16 април 2024

Mаж пријавил дека бил нападнат од партнерката

Во СВР Скопје, 52-годишен маж пријавил дека на 3 март околу 20 часот на подрачјето на Гази Баба во Скопје, физички бил нападнат од неговата вонбрачна партнерка В.Г. (47) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ