сабота, 22 јуни 2024

Маркус Турам потпиша за Интер

Објавено на

часот

Сподели

Интер го потврди трансферот на Маркус Турам кој како слободен фудбалер потпиша петгодишен договор со нероазурите.

Интерес за Турам имаше и од Милан, но Интер ја доби градската битка по неговиот потпис.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ