вторник, 23 април 2024

Марихуана најдена во куќа во Велес

Објавено на

часот

Сподели

Лицето е приведено и задржано во полициска станица и по документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок, информираат од МВР.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ