петок, 14 јуни 2024

Марихуана и нож најдени кај тетовец

Објавено на

часот

Сподели

Тој е задржан во Полициската станица Тетово за расчистување и документирање на случајот, по што ќе му биде изготвен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ