понеделник, 17 јуни 2024

Малолетник тешко повреден во Трубарево

Објавено на

часот

Сподели

Според МВР, малолетникот е пренесен во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ каде му се констатирани повредите.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ