понеделник, 4 март 2024

Малолетник со мотоцикл удри во мајка и дете и заврши во паркирана „лада“

Објавено на

часот

Сподели

Полицијата извршила увид на местото на несреќата. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ