петок, 21 јуни 2024

Малолетник пукал со оружје во близина на училиште во Бутел

Објавено на

часот

Сподели

Во координација со Јавен обвинител, увид на местото извршила екипа од СВР Скопје и се работи на расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ