четврток, 22 февруари 2024

Малолетници силувале малолетник и го снимиле настанот

Објавено на

часот

Сподели

Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ