понеделник, 15 април 2024

Малолетничка со бебе си заминала од згрижувачко семејство, пријавена е за исчезната

Во СВР Скопје, Џ.А.(27) од Скопје, згрижувач на малолетничка Н.А.(15), пријавила дека, по претходна расправија, од нејзиниот дом се оддалечила малолетничката Н.А., која со себе го земала и своето бебе.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ