вторник, 5 март 2024

Малолетна ќерка си ги нападнала родителите

Вчера 42-годишна жена пријавила дека во нивниот дом на подрачјето на Кисела Вода во Скопје, таа и нејзиниот сопруг биле нападнати од нивната малолетна ќерка.

Објавено на

часот

Сподели

Се работи на расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ