понеделник, 15 април 2024

Мајка си го пронашла синот мртов

Објавено на

часот

Сподели

Мртвото тело го пронашла неговата мајка.

Бил извршен увид на самото место, при што била утврдена смрт од страна на екипа на Брза помош.

Причините за смртта ќе бидат утврдени по извршената обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ