недела, 14 април 2024

Мајка пријавила дека малолетник ја тепал ќерка ѝ

Г.С.Б.(38) од Скопје вчера во 10:40 часот во СВР Скопје пријавила дека на 12.03.2024 околу 17:00 часот на подрачјето на Ѓорче Петров нејзината малолетна ќерка била физички нападната од друг малолетник.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ