четврток, 20 јуни 2024

Лазаров го објави списокот за Медитеранските игри

Објавено на

часот

Сподели

На списокот има неколку од искусните ракометари како што се Филип Талекси, Мартин Томовски и Дејан Манасков, останатите претежно се помлади на кои селекторот сака да им даде шанса за докажување.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ