петок, 19 април 2024

K’пење во март

Денеска во Охрид, кај Сараиште, група туристки не можеа, а да не пробаат на убавото време и мирното Охридско Езеро малку да попливаат. На фејсбук профилот на Центарот на гњурење Акватек беа објавени овие фотографии.

Објавено на

часот

Сподели

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ