понеделник, 15 април 2024

Казни за 200 возачи во Скопје

Објавено на

часот

Сподели

Изречени се седум мерки за користење на мобилен телефон при возење и седум санкции за минување на затворен сигнал – црвено светло…

Сообраќајните контроли продолжуваат и во наредните денови, соопшти МВР

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ