понеделник, 24 јуни 2024

Казнети 88 мотоциклисти без заштитна кацига на главата

Објавено на

часот

Сподели

Засилените акциски контроли продолжуваат и во наредните денови, предупредуваат од МВР и апелираат до сите учесници во сообраќајот да ги почитуваат сообраќајните правила и прописи.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ