среда, 19 јуни 2024

Кавадарчанец паднал во канал во кочанско, полицијата трага по него

Објавено на

часот

Сподели

Полициски службеници излегле на местото на настанот и во координација со ТППЕ на Кочани преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. За настанот е запознат јавен обвинител.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ