четврток, 22 февруари 2024

Канабис најден во куќа во Кавадарци

Објавено на

часот

Сподели

При претресот, како што денеска информираа од МВР, биле пронајдени и одземени повеќе садници од растението канабис.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава. 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ