петок, 19 април 2024

Кај Теферич во Скопје пронајдено е тело на мртво машко лице

Објавено на

часот

Сподели

Увид на местото извршиле екипа на СВР Скопје и јавен обвинител, по чија наредба телото било дадено на обдукција.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ