четврток, 20 јуни 2024

Јокиќ и Дончиќ се најдоа во најдобрата петорка во НБА за оваа сезона

Објавено на

часот

Сподели

Покрај Јокиќ и Дончиќ, во најдобрата петорка се и Јанис Адетокумбо, Девин Букер и Џејсон Тејтум.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ