понеделник, 15 април 2024

Итна седница на Кризниот штаб на град Скопје, се расправа за случувањата во Комунална хигиена

Објавено на

часот

Сподели

По седницата е најавена изјава за медиумите.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ