среда, 21 февруари 2024

Ист гејт мол евакуиран, се вклучија алармите откако се запали автомобил

Објавено на

часот

Сподели

Од МВР информираат дека станува збор за запалено возило рено лагуна во подземниот паркинг на трговскиот и дека пожарот е изгаснат од страна на обезбедувањето.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ