понеделник, 27 мај 2024

Исчезна маж од Велес, во полиција пријавил братот

Секторот за внатрешни работи Велес информира дека вчера, 17 април, во 14:30 часот од страна на 66 годишниот Б.С било пријавено дека неговиот 56 годишен брат Г.С се оддалечил од домот.

Објавено на

часот

Сподели

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето, информира портпаролот на СВР Велес, Билјана Ѓаковска.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ