петок, 19 април 2024

Интер Мајами го промовираше Меси како ново засилување (ВИДЕО)

Објавено на

часот

Сподели

Лионел Меси како слободен играч се пресели во Интер Мајами. Тимот на Дејвид Бекам денеска и официјално го потврди Аргентинецот.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ