вторник, 5 март 2024
Пак посебен сообраќаен режим во главниот град

И утре затворени улици низ Скопје, овој пат поради два протести

Објавено на

часот

Сподели

За таа цел МВР апелира до граѓаните да ги почитуваат наредбите што ги издаваат полициските службеници по сообраќајниците каде што ќе се одвиваат протестите.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ