петок, 19 април 2024

И Ријана се разголе

Објавено на

часот

Сподели

 

Дејвид Бекам и Викторија, Меган Фокс, Рафаел Надал, Кристијано Роналдо, и сега, Ријана. Ниту еден од нив не одби да застане пред фотообјективот за да позира за долната облека лансирана од модниот гуру Џорџо.
За потребите на сесијата, пејачката си ја врати природната боја на косата. А тоа што е воочливо е минималната шминка.
Фотографирањето се случи во Даблин од фотографите Мерт Алас и Маркус Пигот.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ