недела, 14 април 2024

Хулигани на улица во Мостар претепале мајка и син (ВИДЕО)

Уште еден ужасен инцидент со хулигани, настанот се случил во Бишче поле кај Мостар, таму биле нападнати мајка и син кој биле шутирани додека лежеле на земја.
 

Објавено на

часот

Сподели

Причина за инцидентот било само затоа што момчето носело маица која не им се допаднала на групата хулигани.

Инцидентот се случил по мечот меѓу Зрињски и Астон Вила во Лига Европа.

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ