четврток, 20 јуни 2024

Грчки државјанин натепал цариник на „Табановце“

Објавено на

часот

Сподели

Н.Н. бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ