четврток, 20 јуни 2024

Голема наградна игра на Уни банка и Мастеркард: Плаќај со стил и добиј автомобил

Објавено на

часот

Сподели

Правилата за учество се едноставни. Со секое плаќање од минимум 1.000 денари, на сите продажни места или при плаќање на интернет, има можност повеќе за награда и тоа: со дебитна картичка една, додека  со кредитна картичка двојна шанса.

На 20 септември ќе бидат објавени добитниците на три Ајфон 13, пет електрични скутери и еден автомобил џип Хјундаи венус.

Листата на добитниците ќе биде објавен на интернет страната на Уни банка и во еден дневен весник, во рок од три работни дена од извлекувањето на наградите.

Комерцијален текст

 

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ