недела, 3 март 2024

Гол на Барди во победа на Трабзонспор (ВИДЕО)

Капитенот на македонската репрезентација, Енис Барди постигна гол во триумфот на Трабзонспор против Хатајспор од 2-0.

Објавено на

часот

Сподели

Барди постигна убав гол со удар од далечина во 77. минута со кој го постави конечниот резултат од 2-0.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ