петок, 1 март 2024

Фешн груп: Сакај со стил секој ден! 

Има многу предлози за тоа што можеш да ѝ подариш на саканата личност за Денот на вљубените, но ние ја имаме совршената листа предлози за него и неа. Стотици производи од колекцијата есен-зима, но и пролет лето чекаат да бидат избрани со љубов и симболика.

Објавено на

часот

Сподели

За неа никогаш не можеш да згрешиш со чевли – за да чекорите уште долго заедно. Ако сакаш нешто впечатливо и тренди, GEOX и Mango можат да ти дадат многу интересни предлози.

На тема чанти и накит, за секогаш кога ги носи да мисли на тебе, правиш прошетка во Parfois. Чанта или паричник во форма на срце, некои романтични обетки или можеби часовник за времето за вас двајца да застане – оставаме на тебе да одбереш.

Ако си повеќе за фустан, за да направиш да се чувствува навистина посебно, Mango и Fashion&Friends ќе ти помогнат да го препознаеш вистинскиот.

Страста поттикни ја дополнително со некој комплет или ноќница од Women’Secret, а ако сакаш нејзината убавина уште повеќе да се истакне, појди до продавницата на Kiko Milano.

А за него?

Одбери некои кул патики за заедничкото чекорење да ви биде уште полесно, а изборот секогаш е полесен со брендовите на Fashion Group. За посебните и елегантни моменти подарете вратоврска од Dan John или некоја фина кошула да го потсетува на вас!

Ранец, очила или некој друг аксесоар е добар избор ако си партнер/ка што ѝ дава предност на практичноста. Во тој случај, направи круг до Fashion&Friends.

Покрај тоа што изборот е огромен, друга супер вест е што во моментов има совршени љубовни промоции кои се причина повеќе да направиш добар шопинг во нашите продавници или онлајн.

Уживај во неодоливите 20% попуст во Fashion&Friends, Guess, Hugo, Levi’s, Replay, Timberland на се’ и на веќе намалените цени, но не заборавај да поминеш и во Mango, Women’secret, Springfield и Parfois каде те очекуваат -10% на се’ и на веќе намалените цени.

Комерцијален текст

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ