вторник, 5 март 2024

Фатен бегалец осуден за фалсификување на исправа

Објавено на

часот

Сподели

Лицето било спроведено во затворот во Идризово за издржување на казната.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ