недела, 3 март 2024

Евра на полувремето предвиде дека Манчестер јунајтед ќе победи со 3-2 (ВИДЕО)

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед кој сега работи како фудбалски аналитирач, предвиде дека ѓаволите ќе победат со 3-2 кога тие губеа со 2-0.

Објавено на

часот

Сподели

За време на полувремето, Евра рече дека доколку Манчестер јунајтед игра на истиот начин и се пофокусирани на прекините, нема да биде изненаден ако победат со 3-2. Токму тоа и се случи.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ