недела, 19 мај 2024

Две жени се тепале на Бит пазар

Завчера во 17.32 часот во СВР Скопје, Ц.М.(53) пријавила дека на подрачјето на Бит пазар, поради претходно меѓусебно нетрпение, била физички нападната од И.П., двете од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ