вторник, 28 мај 2024

Две жени се степале за имот

Р.Х. (25) од Скопје пријавила дека денеска околу полноќ на подрачјето на Гази Баба, поради претходно меѓусебно нетрпение и нерасчистени имотно-правни односи била физички нападната од Б.И. (54) од Скопје.

Објавено на

часот

Сподели

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ