недела, 21 април 2024

Двајца скопјани киднапирале сограѓанин и му се заканувале

Објавено на

часот

Сподели

Тие се сомничат дека физички го нападнале Б.З.(35) од Скопје и со употреба на сила го внеле во возило „мерцедес”, по што му упатувале закани, поради наводен долг. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ