вторник, 23 април 2024

Драчевчанец најден мртов во бањата

Објавено на

часот

Сподели


Според МВР, станува збор четириесет и тригодишниот Ненад Сељанац, кој живеел како потстанар на улицата Димитрие Чуповски во Драчево.

Неговото безживотно тело било пронајдено во бањата на куќата, а според првичните сознанија, тој најверојатно настрадал како последица од струен удар.

Обдукцијата е во тек, а полицијата зела на вештачење еден греач од бојлер и една греалка за затоплување

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ