недела, 14 април 2024

Дома кај маж од Охрид полицијата најде марихуана

Вчера во 11.30 часот во Охрид, полициски службеници од СВР Охрид го лишиле од слобода А.А.(40) од Охрид. При претрес во неговиот дом, извршен со судска наредба, била пронајдена и одземена марихуана.

Објавено на

часот

Сподели

Тој бил задржан во полициска станица и по целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ