вторник, 21 мај 2024

Додека ќерка му славеше роденден, Нејмар играше покер (ВИДЕО)

Нејмар повторно е во центарот на вниманието поради погрешни работи, бразилскиот фудбалер играше покер на телефон за време на роденден на неговата ќерка.

Објавено на

часот

Сподели

На социјалните мрежи се појавија лавина од критики за Бразилецот откако се појави видео како игра покер на телефон додека ќерка му го слави роденденот.

Нејмар рекламира покер апликација, па веројатно ова е скриен маркетинг за таа цел. Но, како и да е, видеото не најде на одобрување на фановите.

ТОП ВЕСТИ

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ